برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر

روزهای آخر بهمن ماه سال ۱۳۵۷ روزهای خون و قیام روزهایی که مردم با دستهای خالی و با بغض هایی گره کرده آمده بودند تا ریشه ظلم و ستم را بخشکانند و روح تازه ای را در کالبد این سرزمین جاری سازند.همگی آمده بودند تا با نثار جان خود و لبیک به ندای رهبرشان ،خون تازه ای را در جای جای میهن عزیزمان جاری سازند.

روزهای آخر بهمن ماه سال ۱۳۵۷روزهای خون و قیام ، روزهایی که مردم با دستهای خالی و با بغض هایی گره کرده آمده بودند تا ریشه ظلم و ستم را بخشکانند و روح تازه ای را در کالبد این سرزمین جاری سازند.همگی آمده بودند تا با نثار جان خود و لبیک به ندای رهبرشان خون تازه ای را در جای جای میهن عزیزمان جاری سازند.
همه ساله با آغاز دهه مبارک فجر، به مناسبت گرامیداشت این ایام، با مساعدت مدیر عامل محترم و برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی شورای فرهنگی جهت اجراء ، برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی در سطح شرکت جهت نکو داشت این ایام برای همه همکاران برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی امسال نیز با استقبال خوب کارکنان این شرکت ، برنامه های مناسب فرهنگی و ورزشی در رشته های مختلف برگزار گردید.
در طول اجرای این برنامه ها طی ۱۲ روز ایام ا… دهه فجر برنامه های مختلفی به شرح ذیل اقدام گردید.
در روز اول این دهه و به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر پذیرایی از پرسنل محترم، پخش همزمان سرود ورود حضرت امام خمینی (ره) در ساعت ۹:۳۰ صبح و افتتاح نمایشگاه کتاب در همانروز توسط مدیر عامل محترم نیروگاه.
بهره برداری حداکثری از فضای مجازی با انعکاس اخبار دهه فجر،ارسال پیامک برای کلیه همکاران محترم با موضوع ۱۲ و ۲۲ بهمن با استفاده از سخنان مقام معظم رهبری .
توجه ویژه به رویکرد مسجد محوری ،شرکت در نماز جمعه حرم مطهر رضوی،پخش سرودهای حماسی هر روز صبح و بعدازظهر هنگام ورود و خروج همکاران محترم.
برپایی نمایشگاه دهه فجر به روایت تصویر در محل سالن بازرسی از ۱۲ الی ۲۲ بهمن .
برگزاری مسابقات ورزشی در رشته های دو امدادی ۱۰۰*۴ متر ،کبدی،طناب کشی،همایش پیاده روی، برگزاری مسابقات فرهنگی با موضوع دهه فجر و ارسال عکس های مرتبط با دهه فجر.
دیدار با خانواده معظم همکاران جانباز بالای ۵۰ درصد و تجلیل از خانواده های محترم ایشان.
برگزاری جلسه قرائت و تفسیر قرآن کریم و قرائت زیارت پرفیض عاشورا و استفاده از منبر(حلقه صالحین)در منازل شهدای گرانقدر نیروگاه.
برگزاری جشن ایام ا.. دهه مبارک فجر و تجلیل از خانواده های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران

SC_847.jpg
SC_848.jpg
SC_849.jpg
SC_850.jpg
SC_851.jpg
SC_852.jpg
SC_836.JPG
SC_835.JPG
SC_834.JPG
SC_837.JPG
SC_844.jpg
SC_845.jpg
SC_846.jpg
SC_847.jpg
SC_848.jpg
SC_849.jpg
SC_850.jpg
SC_851.jpg
SC_852.jpg
SC_836.JPG
SC_835.JPG
SC_834.JPG
SC_837.JPG
SC_844.jpg
SC_845.jpg

 

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *