بازدید مدیر عامل محترم از روند آماده سازی تابلوی PLC سیستم مانیتورینگ جدید واحد یک نیروگاه طوس

مدیرعامل محترم نیروگاه طوس به همراه مدیر محترم امور تعمیرات کنترل و ابزار دقیق از روند آماده سازی سیستم جدید مانیتورینگ واحد یک ، بازدید نمودند.

با توجه به تهیه سیستم جدید مانیتورینگ برای واحد یک نیروگاه ،مدیرعامل محترم جناب آقای مهندس سید محمد افخمی مصطفوی به همراه مدیر امور کنترل و ابزار دقیق ، از روند آماده سازی این سیستم بازدید نمودند.
ایشان ضمن بازدید از این تجهیز جدید از زحمات مدیر و کارکنان این امور جهت به سرانجام رساندن این کار ، تشکر و قدردانی به عمل آوردند.مهندس گوهریان مدیر محترم این امور نیز ضمن سپاس از حمایتهای مدیر عامل محترم ،توضیحاتی را در خصوص چگونگی انجام کار سیستم مانیتورینگ اعلام نمود. وی گفت :با توجه به از رده خارج شدن رکوردرهای موجود و بنا به تقاضای شرکت افق تأمین انرژی ( مالک نیروگاه ) و با هماهنگی های انجام شده و بررسی شرکت های مختلف، در نهایت این سیستم مانیتورینگ توسط شرکت مکو طراحی و تهیه گردید .
وی همچنین افزود : پس از پشت سرگذاشتن مراحل تست های اولیه قرار است این سیستم جایگزین رکوردرها گردیده و در تعمیرات نیمه اساسی واحد ۱ که به زودی آغاز می گردد راه اندازی شود.

SC_681.JPG
SC_682.JPG
SC_679.JPG
SC_680.JPG
SC_681.JPG
SC_682.JPG
SC_679.JPG
SC_680.JPG
SC_681.JPG
SC_682.JPG
SC_679.JPG
SC_680.JPG
SC_681.JPG
SC_682.JPG
SC_679.JPG
SC_680.JPG

 

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *