حضـور پرشـور همکـاران محتـرم در بـرنامه هـای فرهنـگی و ورزشی هفته دفاع مقـدس

هفته دفاع مقدس یعنی زنده نگه داشتن و صیانت از ارزشهای نابی چون اتحاد، برادری، ایمان و اعتقاد راسخ به خداوند متعال ،وطن پرستی، غیرت، اطاعت صادقانه از امام و رهبرخویش وخدمت خالصانه به مردم.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس با توجه به اهمیت این هفته در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای والامقام و دلاوریها و از جان گذشتگی های جانبازان و آزاده گان عزیز در ۸ سال دفاع مقدس ، پایگاه مقاومت بسیج نیروگاه طوس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و با هماهنگی و مساعدت مدیرعامل محترم، برنامه های فرهنگی و ورزشی مختلفی را دراین هفته اجرا نمود. در روز آغازین این هفته تزئین محوطه نیروگاه با بنر و پرچم و تراکت ، پذیرایی ، همـــزمـان بـا ورود همکاران به نیروگاه انجام شد. دیدار با خانواده های معظم شهدای نیروگاه، غبـارروبـی مزار شهـداء،برگزاری مسابقه مقاله نویسی از دیگر برنامه های اجرا شده در این هفته بود. در بخش برنامه های ورزشی با حضور همکاران محترم ، مسابقاتی در رشتـه های فوتـبال، شنـا ،دو میدانی، همایش پیــاده روی همگـانی ، برگزار گردید. ازمراسمات مذهبی این هفته نیز می توان به بـــرگزاری نـمـاز پر شـور جماعت در مسجد نیروگاه ، برگزاری زیارت پرفیض عاشورا در محل مسجد نیروگاه همزمان با این ایام اشاره نمود.
خاطر نشان می شود در پایان هفته دفاع مقدس، مراسم اختتامیه برنامه ها و مسابقات فرهنگی و ورزشی با دعوت از سخنران و با حضور پر شور بسیجیان ، جانبازان ، ایثارگران و عموم همکاران گرامی، برگزار گردید و به نفرات برتر این مسابقات جوایزی به رسم یادبود اهداء گردید.

SC_605.JPG
SC_608.JPG
SC_609.JPG
SC_610.JPG
SC_611.JPG
SC_612.JPG
SC_607.JPG
SC_605.JPG
SC_608.JPG
SC_609.JPG
SC_610.JPG
SC_611.JPG
SC_612.JPG
SC_607.JPG
SC_605.JPG
SC_608.JPG
SC_609.JPG
SC_610.JPG
SC_611.JPG

نوشته های مرتبط