پیاده سازی و راه اندازی سیستم سیگنال

سیستم مدیریت اسناد با عنوان سیگنال در شرکت مدیریت تولید برق طوس پیاده سازی و به بهره برداری رسید. این سیستم به سفارش امور کنترل و ابزار دقیق و توسط دفتر فناوری اطلاعات با همکاری شرکت رانیس در سال ۱۳۹۲ و به دنبال دستور منع استفاده از نرم افزار zylab، آغاز و در سال ۹۴ پیاده سازی شد. در حال حاضر فاز اول ورود و ثبت اطلاعات نقشه های سیستم کنترل و حفاظت واحدهای تولید برق در حال انجام بوده و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، بهره برداری از فاز اول مهرماه امسال انجام خواهد گرفت.

سیستم سیگنال یک سیستم آرشیو اسناد است که به منظور طبقه بندی و نگهداری کلیه مستندات سازمان طراحی و پیاده سازی گردیده است. وجه تمایز این سیستم با سیستم های مشابه، امکان تبدیل تصاویر به اشیاء منطقی و افزودن فیلدهای اطلاعاتی به بخش های مختلف یک تصویر می باشد که کار با نرم افزار را به خصوص در ارتباط با کاتالوگ ها و نقشه های فنی، وارد یک لایه مفهومی و هوشمند می کند. همچنین پیاده سازی یک رابط کاربری مبتنی بر سیستم عامل اندروید، کاربرد این سیستم را در گوشی های همراه و تبلت ها فراهم نموده است.

این سیستم به سفارش امور کنترل و ابزار دقیق و توسط دفتر فناوری اطلاعات شرکت مدیریت تولید برق طوس با همکاری شرکت پاژ در سال ۱۳۹۲ و به دنبال دستور منع استفاده از نرم افزار zylab، آغاز و در سال ۹۴ پیاده سازی شد. در حال حاضر فاز اول ورود و ثبت اطلاعات نقشه های سیستم کنترل و حفاظت واحدهای تولید برق در حال انجام بوده و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، بهره برداری از فاز اول مهرماه امسال انجام خواهد گرفت.

ویژگی های سیستم سیگنال
– ایجاد یک لایه منطقی بر روی نقشه ها و مستندات فنی
-مدیریت ارتباط بین نقشه ها و اسناد و پیمایش یک سیگنال از ابتدا تا انتها
– امکان به کارگیری سیستم بر روی دستگاه های قابل حمل مانند تبلت
– استفاده در هر زمان و هر مکان
– جستجوی پیشرفته و دسترسی سریع به اسناد
– ایجاد یک بستر مناسب برای انتقال تجربه
– امکان ثبت یادداشت ها و حاشیه نویسی بر روی اسناد
– امکان ایجاد ارتباط با سیستم نگهداری و تعمیرات

SC_522.jpg
SC_523.jpg
SC_522.jpg
SC_523.jpg
SC_522.jpg
SC_523.jpg
SC_522.jpg
SC_523.jpg
SC_522.jpg
SC_523.jpg
SC_522.jpg
SC_523.jpg
SC_522.jpg
SC_523.jpg

نوشته های مرتبط