مراسم تجلیل از مدیر و آموزگاران دبیرستان جابربن حیان و خیامی

مراسم تجلیل از مدیر و آموزگاران دبیرستان جابربن حیان و خیامی نیروگاه طوس با حضور مدیر عامل محترم جناب آقای مهندس افخمی مصطفوی

با حضور مهندس افخمی مصطفوی مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق طوس و به مناسبت گرامیداشت روز معلم از تلاشها و زحمات مدیر و آموزگاران دبیرستان جابربن حیان و خیامی نیروگاه طوس تقدیر به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس ایشان با حضور در جمع مدیر و آموزگاران مجتمع آموزشی شهید رحیمی نیروگاه طوس ضمن تبریک روز معلم از نزدیک با ایشان به دیدار و گفتگو پرداخت و با تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات ارزنده آنها در مسئولیت حساس آموزش و پرورش در جهت بارور سازی آینده سازان کشور عزیزمان ابراز امیدواری نمود که معلمین گرامی علاوه بر آموزش به بعد پرورش دانش آموزان هم توجه کافی و وافی داشته باشند.
ایشان در سخنان خود به نقش آموزگاران در شخصیت سازی افراد جامعه اشاره کرد و افزود : آموزگاران با روح انسانها و افراد سر و کار دارند، افرادی که می خواهند آینده سازان این کشور باشند، چون آینده اینها ، با همت شما رقم می خورد و تبلور شخصیت آنها در واقع از شخصیت آموزگاران سرچشمه می گیرد.
ایشان همچنین کار معلمی را ریشه در اعتقادات دانسته و افزود: بلوغ فکری انسانها از همین تعلیم و تربیت نشأت می گیرد و شما با نگرشی که در جامعه اسلامی ایران دارید تأثیر مثبتی در تربیت اسلامی و جامعه اخلاق مدار ایفا می کنید.
وی در خاتمه سخنان خود بار دیگر از زحمات این عزیزان تشکر و قدردانی نموده و خاطر نشان کرد همکاران شرکت بر رفع مشکلات آنها نیز اهتمام لازم را انجام خواهند داد. در پایان این مراسم به پاس قدردانی شایسته از مقام معلم و همچنین تقدیر از آموزگاران این آموزشگاه به هر کدام از ایشان لوح تقدیری توسط مدیر عامل محترم اهداء گردید.

روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس

SC_496.JPG
SC_491.JPG
SC_492.JPG
SC_493.JPG
SC_495.JPG
SC_496.JPG
SC_491.JPG
SC_492.JPG
SC_493.JPG
SC_495.JPG
SC_496.JPG
SC_491.JPG
SC_492.JPG
SC_493.JPG
SC_495.JPG
SC_496.JPG
SC_491.JPG

 

 

نوشته های مرتبط