برگزاری مراسم آغاز سال ۹۶ با حضور جمعی از همکاران در نیروگاه طوس

 

مراسم آغاز سال ۹۶ با حضور گرم جمعی از همکاران محترم به میزبانی امور بهره برداری در محل اتاق فرمان نیروگاه طوس برگزار گردید.

همه ساله در آغاز اولین روز سال جدید با مساعدت مدیر عامل محترم، جهت تجدید روحیه در پرسنل این شرکت و همکاری و هماهنگی های بعمل آمده مراسم آغاز سال جدید با حضور همکارانی که در محل کار خود حضوردارند، برگزار می گردد.
این مراسم بین همکارانی که به دلیل حضور در محل کار و خدمت رسانی به مردم قادر به همراهی با خانواده هایشان نیستند و برای تأمین برق مستمر و پایدار می بایست در محل کار خود حضور داشته باشند با شور و اشتیاق خاصی برگزار می گردد.امسال نیز در نوروز سال ۱۳۹۶ و قبل از شروع سال جدید جمعی از همکاران محترم قسمت های مختلف تعمیراتی،شیمی،حراست و مالی و اداری، در محل اتاق فرمان دور هم جمع شدند تا ضمن آغاز سال جدید، در کنار سفره هفت سین حضور پیدا کنند.
این مراسم پس از اعلام رسمی سال جدید و دیده بوسی همکاران، توسط جناب آقای مهندس سهامیان مسئول روابط عمومی آغاز گردید. ایشان ضمن عرض تبریک سال جدید به همکاران محترم و تشکر از حضورشان، پیام تبریک مدیرعامل محترم را برای حاضرین قرائت نمودند.
در ادامه جناب آقای مهندس یعقوبی مدیر محترم امور بهره برداری ضمن تبریک سال جدید به همه همکاران، موارد کاری را جهت استفاده بهتر همکاران از سیستم های در اختیاراشان توصیه نمودند.
مهندس سهامیان ،ضمن ابراز خرسندی از اولین حضور رسمی در بین همکاران محترم در مراسم سال نو، اظهار امیدواری کرد تا در این سال با همراهی و همکاری همه پرسنل گرامی بتوانند به اهداف روابط عمومی که برقراری ارتباط موثر با همه ارکان سازمان می باشد دست پیدا نماید.
ایشان در ادامه سخنان خود تکریم شأن و شخصیت همکاران در همه جوانب را یکی از مسائل و اولویت های مهم کاری روابط عمومی برشمرد و از به کارگیری شیوه های جدید ارتباطی برای حفظ و ارتقاء این جایگاه در سطح سازمان و خارج از آن سخن گفت.
ایشان ضمن اعلام حمایتهای مدیر عامل محترم با تکیه بر احترام به همکاران عزیز خاطر نشان کرد : در سال جدید شاهد فعالیتهای جدیدی در حوزه های مختلف در سطح شرکت خواهیم بود که هدف از اجرای اینگونه فعالیتها ایجاد فضای پویا و شاداب در بین همکاران برای ارائه خدمت بهتر به مردم و جامعه می باشد. ایشان همچنین جهت اجرای هر چه بهتر برنامه های پیش رو ، از همه همکاران خواست تا با نظرات و پیشنهادهای خود ، واحد روابط عمومی را یاری نمایند. وی در پایان سخنان خود ضمن تشکر مجدد از کلیه همکاران سال جدید را برای همگان سال پر برکت آرزو کرد.
پس از سخنان ایشان پذیرایی از همکاران به عمل آمد و در پایان مراسم تعداد ۳۰ هدیه به رسم یادبود بین کارکنانی که در آن روز در محل کار حضور داشتند قرعه کشی و به افراد برنده اهداء گردید.

4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG

نوشته های مرتبط