کسب مقام سوم تیم فوتسال نیروگاه طوس

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس ،تیم فوتسال نیروگاه طوس توانست در مسابقات استانی شرکت های آب و برق مقام سوم را کسب نماید.

در جامعه امروزی از ورزش بعنوان عامل اصلی در ایجاد نشاط و شور و هیجان یاد می شود .ورزش بخاطر نوع مخاطبینش که اکثراً از طبقه جوان جامعه هستند باید شرایطی را بوجود آورد که علاقه مندانش را شور و نشاط بخشد و شاید به همین دلیل است که بسیاری از ورزشها بعلت داشتن شور و هیجان، بیش از دیگر ورزشها دارای اهمیت زیادی هستند و ورزشهای تیمی و خصوصاً فوتبال از جمله این نوع ورزش ها محسوب می شود.
با توجه به اهتمام مسئولین این شرکت در انجام امور ورزشی به خصوص ورزش های گروهی و تیمی و حمایت از همکاران جوان و تشویق و ترغیب آنان برای شرکت در مسابقات مختلف ورزشی در ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بر اساس تقویم ورزشی کارکنان صنعت آب و برق استان، یک دوره مسابقات فوتسال در بین شرکت های وابسته به وزارت نیرو به میزبانی شرکت آبفای مشهد برگزار گردید که در این میان، تیم فوتسال نیروگاه طوس توانست با همت و تلاش بازیکنان و کادر فنی خود به مقام سوم این مسابقات دست یابد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس این دوره از مسابقات با حضور ۸ نماینده از شرکت های تابعه وزارت نیرو در سطح استان برگزار گردید و تیم نیروگاه طوس توانست با غلبه بر حریفان خود،پس از تیم های برق منطقه ای و آبفا ی روستایی نشان برنز این دوره از مسابقات را از آن خود نماید.
در این دوره از مسابقات آقایان : رمضانعلی عیدیان (سرپرست) محمد علی رفیعی (مربی) و آقایان : مجید شکری، محسن عابدی،حسین حزب اللهی،سید امین رضایی،هاشم حاجیان،مرتضی حسین پور،محسن احمدی،عماد ثابت، مهدی مالدار،و سید صادق میر محمدی به عنوان بازیکن حضور داشتند.
این مسابقات حاصل کار تیمی و گروهی و همدلی بازیکنان و کادر فنی و حمایتهای بی دریغ مدیرعامل محترم برای حفظ نشاط و پویایی پرسنل و همچنین اهتمام ویژه ایشان به فعالیت های ورزشی گروهی از عوامل مهم در کسب این مقام به شمار می آید.
روابط عمومی به نمایندگی از طرف کلیه همکاران شرکت ضمن عرض تبریک به اعضای تیم فوتسال و کادر فنی این تیم و همچنین مدیرعامل محترم از خداوند منان برای همه این عزیزان صحت و سلامتی و تندرستی آرزو می نماید و امیدواریم که همچنان نام نیروگاه طوس در تمامی عرصه های مختلف ورزشی درخشان باقی بماند .

3
2
1
3
2
1
3
2
1
3
2
1
3
2
1

نوشته های مرتبط