جلسه مسئولین فرهنگی صنعت آب و برق کشور در نیروگاه طوس برگزار گردید

با حضور حجت الاسلام یزدان پرست مشاور وزیر نیرو و حجت الاسلام شیخی مسئول  امور فرهنگی و دینی توانیر جلسه مسئولین فرهنگی صنعت آب و برق کشور در نیروگاه طوس برگزار گردید.

به اعتقاد بسیاری از بزرگان و جامعه شناسان، اساسی ترین و زیربنایی ترین عنصر یک جامعه فرهنگ آن جامعه است. چرا که منشاء تمامی شئون یک جامعه فرهنگ آن است. توجه به نیازهای بنیادین فرهنگی از اولویت های بالایی برخوردار است و هدایت و ساماندهی امور فرهنگی جزء برنامه های اساسی در سطح کشور به شمار می آید تا این مهم در راستای سیاست های عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی به کار بسته شود.
در همین راستا شرکت مدیریت تولید برق طوس بر آن گردید تا بستر های لازم را جهت تبادل و تعامل فرهنگی و با سایر نیروگاههای کشور فراهم نماید تا با شکل گیری تعاملات فرهنگی در این شرکتها، جهت ارتقاء سلامت روح و روان همکاران به سوی مشارکت حداکثری و ایفای نقش موثر و سازنده در این صنعت مهم و حیاتی گام بردارد.
به همین منظور جلسه مسئولین فرهنگی صنعت برق کشور همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس در نیروگاه طوس برگزار گردید.به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس در این جلسه که جمع کثیری از مسئولین فرهنگی صنعت برق کشور به ویژه حجت الاسلام والمسلمین یزدان پرست مشاور محترم وزیر نیرو و مسئول امور فرهنگی ودینی وزارت نیرو و حجت الاسلام والمسلمین شیخی مسئول امور فرهنگی و دینی توانیر نیز حضور داشتند به بحث و تبادل نظر در خصوص چگونگی انجام کار در شرکت های مربوطه پرداخته شد.
در آغاز این جلسه آقای سید مهدی وثوقی دبیر شورای فرهنگی ضمن خوش آمدگویی به حضار در جلسه و ابلاغ سلام گرم مدیرعامل محترم ، ضمن خوشحالی از انتخاب این شرکت برای برگزاری جلسه مسئولین فرهنگی، ابراز امیدواری کرد تا هماهنگی و همکاری های فی مابین در سطوح مختلف همچنان ادامه داشته باشد،وی همچنین با اعلام اینکه در این شرکت فعالیتهای فرهنگی با مساعدت مدیرعامل محترم و به طور مستمر با حضور حد اکثری همکاران و در مناسبتها و ایام مختلف برگزار میگردد ، گزارشی از فعالیتهای فرهنگی این شرکت را به سمع و نظر حاضرین رساند.
در ادامه این جلسه جناب آقای مهندس رئیسیان زاده مسئول شورای فرهنگی به نیابت از مدیرعامل محترم در جایگاه حاضر گردید و ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و خوش آمدگویی به مسئولین فرهنگی صنعت برق کشور ابراز امیدواری نمود تا مباحث مطرح شده در این جلسه مفید فایده قرار گیرد.ایشان در ادامه به معرفی نیروگاه پرداختند و حاضرین را با نحوه تولید برق و شرایط کار در این شرکت آشنا نمودند. مهندس رئیسیان زاده نیروگاه طوس را به عنوان یکی از طلایه داران کار فرهنگی در کشور اشاره نمود و در ادامه گفت: همیشه تلاش شده است کار فرهنگی نیز در کنار کار فنی و تعمیراتی جزء مهمی از برنامه های اختصاص یافته محسوب گردد.وی همچنین خاطر نشان کرد فضای فرهنگی حاکم بر این شرکت با روحیات همکاران مأنوس گردیده است به طوریکه در خیلی از مراسمات همکاران به صورت خود جوش حضوری فعالانه دارند.
پس از سخنان ایشان حجت الاسلام والمسلمین یزدان پرست به ایراد سخنان خود پرداختند. وی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، با درود با روح پر فتوح امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ،این هفته را برگرفته از فرهنگ ناب اسلام محمدی (ص) برشمردند و افزودند: ملت ایران جانانه در برابر استکبار جهانی ایستاد و ذره ای از حقوق خود در برابر ایادی کفر کوتاه نیامد. ایشان در ادامه شرحی از ماه ذی الحجه و اعمال مستحبی در این ماه مبارک را برای حاضرین تشریح نمودند.حجت الاسلام و المسلمین یزدان پرست در ادمه با اشاره به سرعت حرکت دشمن در انجام کارهای به اصطلاح فرهنگی خاطر نشان کرد: آنها فرهنگی را دنبال می کنند تا بتوانند تمامی دنیا را تحت سلطه خود قراردهند. وی گفت : وظیفه ما این است که نگذاریم بتوانند نقشه های شوم خود را در این نظام مقدس به اجرا درآورند. ایشان توجه به مسائل فرهنگی و دینی در شرکت هارا مهم دانستند و بر استفاده از تمامی توانمندی ها در جهت انجام کارهای فرهنگی تأکید کردند.مشاور وزیر نیرو در امور فرهنگی و دینی در پایان سخنان خود از مدیرعامل و مسئولین نیروگاه طوس از اهتمام به امور فرهنگی و دینی در این شرکت قدردانی نمود و این شرکت را جزء یکی از فعالترین شرکت ها در حوزه فرهنگی و دینی در سطح کشور بر شمردند.
پس از سخنان ایشان حجت الاسلام والمسلمین شیخی مسئول امور فرهنگی و دینی توانیر هم ضمن تشکر از مسئولین نیروگاه طوس در برگزاری این جلسه در جمع حاضرین به بررسی مسائل فرهنگی و دینی در شرکت ها پرداخته و هر یک از اعضای حاضر نیز به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خود در این خصوص پرداختند.
روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس

1
2
3
4
5
6
1
2
3
4
5
6
1
2
3
4
5
6

نوشته های مرتبط