بازدید اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج شهید عباسپور ادارات کل از نیروگاه طوس

فرمانده و جمعی از اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج شهید عباسپور ادارات کل از روند تولید برق بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید نبوی نیروگاه طوس آقای سید مهدی وثوقی به نمایندگی از مدیرعامل محترم ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در این بازدید گفت : تولید برق به عنوان یک مسئله مهم و حیاتی در تمامی جوامع محسوب می شود، برای تولید این انرژی استراتژیک و حساس گروههای مختلفی باید با یکدیگر همکاری و هماهنگی نمایند تا این مهم با بالاترین راندمان و کمترین خطای ممکن محقق گردد. وی از تلاش و مجاهدت پرسنل این شرکت تقدیر نموده و افزود: تلاش شبانه روزی همکاران ما در نیروگاه طوس در جهت تولید برقی پایدار و مستمر است تا نور و روشنایی در تمامی اقصی نقاط این استان پهناور و حتی کشور عزیزمان وجود داشته باشد. به حمدا… این شرکت با بیش از سی سال قدمت همچنان در شرایط بسیار مطلوبی به سر می برد و به واسطه این آمادگی همچنان می تواند به رونق صنعت در استان کمک نماید. وی در ادامه منظور از هماهنگی برای بازدید گروههای مختلف از نیروگاهها را این چنین عنوان نمود که همگان با چگونگی کار در این گونه محیط ها آشنا شوند و از نزدیک سختی شرایط تولید برق را لمس نمایند، که همین امر باعث می شود تا به درستی و به نحو شایسته ای از این انرژی مهم استفاده نمایند. وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه تولید برق با زحمات فراوانی به دست می آید، این بازدید ها تا حد بسیار زیادی می تواند به مصرف بهینه در جامعه و به خصوص خانواده ها کمک شایانی نماید.
وی در پایان سخنان خود ضمن خوش آمدگویی مجدد به میهمانان محترم ابراز امیدواری نمود با توجه به جایگاه فرهنگی این عزیزان، این بازدید بتواند مصرف بهینه برق را هر چه بهتر در جامعه ترویج نماید.
پس از سخنان ایشان کارشناس محترم آموزش ، آقای مهندس سهامیان توضیحاتی را از بخش های مختلف از جمله اتاق فرمان ، بویلر،سالن توربین،کندانسور هوایی و سیکل آب و بخار نیروگاه برای حاضرین ارائه نموده و پس از آن با دعوت از ایشان از قمست های مختلف بازدید به عمل آمد.

نوشته های مرتبط