تقدیر از مدیر و معلمین دبیرستان جابربن حیان و خیامی

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس مهندس سید محمد افخمی مصطفوی با حضور در جمع مدیر و معلمین دبیرستان جابربن حیان و خیامی نیروگاه طوس ضمن تبریک روز معلم از نزدیک با ایشان به دیدار و گفتگو پرداخت و با تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات ارزنده آنها در مسئولیت حساس آموزش و پرورش در جهت بارور سازی آینده سازان کشور عزیزمان آرزوی توفیق نمود.

ایشان در سخنان خود به نقش معلمین در شخصیت سازی افراد جامعه اشاره کرد و افزود : آموزش تنها کلیدی است که تمامی قفل ها را باز می نماید، آموزش کلید بالفعل شدن پتانسیل بالقوه میلیاردها انسان روی کره زمین است و معلمان کلید اصلی آموزش هستند ، معلمین با روح انسانها و افراد سر و کار دارند،افرادی که می خواهند آینده سازان این کشور باشند، چون آینده اینها با همت شما رقم می خورد و تبلور شخصیت آنها در واقع از شخصیت معلمین سرچشمه می گیرد.

مهندس افخمی مصطفوی معلمی را فراتر از شغل دانسته و گفتند : همانگونه که بزرگان ما مانند شهید مطهری، رجایی وگفته اند معلمی یک شغل نیست بلکه یک عشق و هنر است و از مصادیق صدقه جاریه به شمار می آید و اجر و ثواب ناشی از آن آموزش برای وی ثبت و ضبط خواهد شد.

ایشان در ادامه افزودیک معلم متوسط فقط می گوید ،یک معلم خوب توضیح می دهد ،یک معلم بهتر ثابت می کند و یک معلم بزرگ الهام می بخشد. همچنین ایشان در توصیف دیگری از نقش معلم عنوان نمودندکه آنچه خود معلم است از آنچه درس می دهد مهم تر و مؤثر است.

در پایان این مراسم به پاس قدردانی شایسته از مقام معلم و همچنین تقدیر از معلمین دبیرستان جابربن حیان و خیامی نیروگاه طوس به هر کدام از ایشان لوح تقدیری توسط مدیر عامل محترم اهداء گردید.

5
1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
1

نوشته های مرتبط