بازدید از نیروگاه شهید سلیمی (نکا)

مدیرعامل محترم نیروگاه طوس به همراه تعدادی از مدیران ارشد از نیروگاه نکا بازدید کردند

طی هماهنگی های بعمل آمده ، مدیر عامل محترم جناب آقای مهندس افخمی مصطفوی به همراه تعدادی از مدیران ارشد نیروگاه طوس به دیدار جناب آقای مهندس نعمتی رفته و انتصاب ایشان را به مدیریت تولید برق شهید سلیمی نکا تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس با توجه به انتصاب جناب آقای مهندس نعمتی به مدیریت تولید برق شهید سلیمی نکا ، با هماهنگی های انجام شده ، مدیرعامل محترم به همراه تعدادی از مدیران امور. با حضور در نیروگاه شهید سلیمی نکا ، ضمن عرض تبریک انتصاب سمت جدید به ایشان و آرزوی موفقیت در این پست مهم، ابراز امیدواری نمودند تا مانند گذشته در تمامی مراحل کاری سربلند و موفق باشند.

در ابتدای این دیدار جناب آقای مهندس نعمتی با خوش آمد گویی به همکاران خود به ویژه جناب آقای مهندس افخمی مصطفوی و حضورشان در نیروگاه نکا ، ضمن تشریح خلاصه ای از فعالیت های این شرکت ابراز امیدواری کردند تا با تعاملات مثبت بتوانند اقدامات خوبی راجهت پیشبرد اهداف صنعت برق انجام دهند .

در ادامه این جلسه جناب آقای مهندس افخمی مصطفوی ضمن تبریک مجدد انتصاب شایسته جناب آقای مهندس نعمتی ، ایشان را فردی متخصص ، متعهد و کوشا یاد نموده وفرمودند: تجربیات ارزنده ای که در طول سال های متمادی در نیروگاه طوس کسب شده است ،حاصل تلاش ها و زحمات مدیرانی بوده است که برای اعتلای این شرکت در سطح کشور گام برداشته اندکه یکی از آنها جناب آقای مهندس نعمتی بوده اند.

ایشان با اشاره به اینکه توانمندی نیروگاه طوس در زمینه های فنی و تخصصی دارای ویژگی های خاصی است افزود : امیدوارم که بتوانیم با همفکری و تعامل سازنده و تبادل افکار در جهت رشد و تعالی صنعت برق گامهای موثری را برداریم .

پس از سخنان ایشان هریک از مدیران امورهای نیروگاه طوس و نکا به بیان دید گاههای خود در رابطه با حوزه فعالیتشان پرداختند .

در پایان جلسه هدیه نفیسی توسط مدیرعامل نیروگاه طوس جناب آقای مهندس افخمی مصطفوی از طرف کلیه مدیران ارشد نیروگاه به جناب آقای مهندس نعمتی اهداء گردید .

خاطر نشان می شود پس از پایان جلسه با دعوت مدیرعامل محترم نیروگاه نکا از مدیرعامل محترم نیروگاه طوس و هیئت همراه ، از قسمت های مختلف نیروگاه بازدید انجام گردید.

4
5
6
7
8
9
1
10
11
2
3
4
5
6
7
8
9
1
10
11
2
3
4

نوشته های مرتبط